Tradiční náborový proces prostřednictvím inzerce přes pracovní portály už nefunguje jako dřív. Jak už jsem psala v předchozím článku důležitou roli v recruitmentu získavají také sociální sítě, kde lidé tráví v průměru 2,5 hodiny denně. Naše agentura se tudíž logicky k recruitmentu velmi rychle dostala. Nejen, že si takto sháníme lidi sami, ale také čím dál více klientů poptává náborové kampaně online. Nejsme konzultanti, kteří nastavují firmu zevnitř, ale naopak s těmito konzultanty spolupracujeme, abychom firmy zviditelnili v online prostředí. Umíme totiž stavět weby, spravovat sociální sítě, natáčet videa a hlavně vymyslet celé online kampaně, aby fungovaly a zacílily správné publikum.

Sociální sítě v recruitmentu

Právě na téma “Sociální sítě v recruitmentu” měl webinář Michal Hardyn. Říkala jsem si, že by mohlo být přínosné ho s vámi sdílet. Mrkněte na záznam z webináře, kde se dozvíte:

  • které sociální sítě dávají pro nábor největší smysl a jak je používat
  • jaká je nejrychleji rostoucí sociální síť v ČR
  • jak využít sociální sítě pro budování brandu zaměstnavatele i personalisty, a tím zvýšit úspěšnost náboru
  • konkrétní tipy na aplikace pro efektivnější práci se sociálními sítěmi a jak tyto aplikace používat
  • jakým krokem začít, aby sociální sítě pracovaly pro vás

Jestli vás téma zaujalo a rádi byste se dozvěděli více na vlastní kůži, ráda bych vás pozvala na naše celodenní školení Digitální HR. Školení vede právě Michal s Matějem Matolínem, star na poli HR se svým blogem lovec-hlav.cz.

Předchozí termíny byly velice úspěšné a téměř okamžitě vyprodané. Proto jsme se rozhodli vypsat nové termíny na podzim, konkrétně 19.9., 5.10. a 19.10. Dvě školení budou v Praze a jedno v Brně.

Budu ráda když přijdete a pozor, termíny mohou rychle mizet 🙂