Konzultace

Hledáte cesty, jak na marketing pro vás či vaši firmu? Školení jsou příliš obecná a vy potřebujete probrat konkrétní věc a zjistit jakým směrem se vydat? Moc ráda vám pomohu.

Na konzultaci projdeme váš současný stav a cíle, kam byste se chtěli dostat.

Budu vaše marketingová průvodkyně

Pojďme spolu připravit konkrétní kroky pro váš marketing. Říkám záměrně spolu, protože konzultace vedu formou mentoringu. Pomohu vám sestavit marketingovou strategii, ale zároveň vás učím přemýšlet marketingově, abyste mě brzy nepotřebovali.   

S čím umím poradit?

1

Marketingová strategie

Vedete svůj marketing bez plánu nebo zrovna startujete byznys? Pomohu vám se sestavením marketingové strategie spolu s konkrétními kroky, které je potřeba podniknout. Zůstaneme v kontaktu

2

Sociální sítě

Umím poradit s výběrem sociálních sítích tak, abyste zbytečně neplýtvali energií. Sociální sítě nespravuju, ale procesy mi jdou skvěle. Proto dokážu předat vlastní know-how, jak efektivně tvořit obsah 

3

PPC, placená reklama

Platíte PPC reklamy a stále se vám nevrací ani náklady? Možná je někde zakopaný pes. Možná je ani nepotřebujete nebo je ve vašem oboru silná konkurence a bude to chtít chytřejší plán.

4

Webové stránky

Já vám web sice nevytvořím, ale umím dobře poradit jaký rozpočet na ně je potřeba, v čem je tvořit a s kým a hlavně co na ně dát.

5

E-mail marketing

Potřebujete připravit e-mailingový plán nebo minulá rozesílka byla pěkné fiasko? Nevěšte hlavu, mrkneme na to spolu.

 

6

Práce s daty

Mojí expertízou jsou také data. Vy data často máte, ale málokdy s nimi pracujete tak, aby vám sloužila jako podklad marketingové či obchodní strategie.

Ceník konzultací

Buďme ve spojení

A nebo se rovnou spojme!

+420 725 376 441

katerinatygl@gmail.com

Kde mě můžete potkat?

Jsem pro vás k dispozici osobně v Praze.

Po celém světě online. V češtině a angličtině.

Moje další projekty