Konzultace

Hledáte cesty, jak na marketing pro vás či vaši firmu? Školení jsou příliš obecná a vy potřebujete probrat konkrétní věc a zjistit jakým směrem se vydat? Moc ráda vám pomohu. 

Na konzultaci spou projdeme váš současný stav a cíle, kam byste se chtěli dostat. 

Co vše můžeme spolu konzultovat? 

Umím poradit s výběrem sociálních sítích tak, abyste zbytečně neplýtvali energií, kde to možná ani není potřeba a rozhodně by se vám nevrátila. 

Pokud nevíte jaký rozpočet dát na marketingovou kampaň, tak to také spolu dáme dohromady a vytvoří kompletní plán. 

Platíte PPC reklamy a stále se vám nevrací ani náklady? Možná je někde zakopaný pes. Možná je ani nepotřebujete nebo je ve vašem oboru silná konkurence a bude to chtít chytřejší plán

Potřebujete připravit e-mailing nebo ten minulý byl pěkné fiasko? Nevěšte hlavu, mrkneme na to spolu.

Chcete se pustit do psaní blogu a nevíte kde začít? Zde je potřeba vše dobře promyslet, protože blog je velká spousta energie a musí se na něj jít dobře. Nebo vám ho někdy i rozmluvím a najdu pro vás lepší alternativu. Takový už je život, ale určitě to bude pro dobro peněženky.

A nakonec jedno z nejproblematičtějších míst, kde si myslíme, že tomu dobře rozumíme. Tvorba webových stránek. Já vám je sice nevytvořím, ale umím dobře poradit jaký rozpočet na ně je potřeba, v čem je tvořit a s kým a hlavně co na ně dát.

Je jedno jestli jste velká korporace nebo maličká firma. Pracuji s oběma typy zákazníků, protože nechci mít pouze úzké vidění světa marketingu a byznysu. 

Mojí expertízou jsou také data. Vy data často máte, ale málokdy s nimi pracujete tak, aby vám sloužila jako podklad marketingové a obchodní strategie. Víte, že je tak 7x težší prodat něco novému zákazníkovi než tomu stávajícímu? Proč na ně tedy zapomínáte?