Kurzy marketingu

Hrozně ráda učím lidi digitální marketing. Líbí se mi ten posun myšlení a hlavně výsledky, které po kurzu vidím. Ve svých kurzech se vás nebudu snažit pouze nadrtit určité postupy, ale spíše vás naučit jak nad vším přemýšlet. Nejhorší je, když jedeme podle pouček a zapomínáme selský rozum. 

Všechny kurzy jsou interaktivní formou, takže se již v průběhu zapojíte a odnesete si konkrétní plány. 

Kurz online marketingu

V celku, nekrájet! 

Celodenní a ucelené školení, které vám dá přehled. Zjistíte, co zvládnete sami a na co si někoho najmout. 

Kurz online marketingu

V celku, nekrájet! 

Celodenní a ucelené školení, které vám dá přehled. Zjistíte, co zvládnete sami a na co si někoho najmout. 

Reference

Je málo dobrých marketérů, stratégů a kreativců v jedné osobě. Kateřina je jedním z nich. Vážím si její práce a nasazení, které do ní dává. Navíc stíhá pořádat zajímavé konference a já ji neskutečně fandím.

Gabriela Bernatová, Managing Director @ Designové radiátory HOTHOT

Reference

Katerina is one of the most reliable, proactive, and talented people I have worked with to date. She is extremely knowledgeable in all things digital and her energy will light up any room (even virtually via conference call, Slack, Skype, etc.). For any digital marketing, social media, or branding project, Katerina should be your first call.

Bonnie Scott Bailly, Marketing Director @ AODocs

Reference ke školení

Školenie online marketingu s Katkou Malinovou vrelo odporúčam nie len zelenáčom, ale aj tým, ktorí už nejakú skúsenosť majú. Katka je ohňostrojom užitočných tipov, vychytávok a odkazov na webové stránky, ktoré nakopnú každý marketing. Školenie bolo interaktívne, takže nehrozí, že by ste sa nudili, alebo zaspávali. Čo ale toto školenie odlišuje od iných je hlavne to, že Katka učí ako myslieť strategicky a vyberať si medzi záplavou nástrojov.

Lujza Olsen, CEO @ Pyjamas Academy sro