Kurz online marketingu. 

V celku, nekrájet!

Ucelené školení, které vám dá přehled: Co zvládnete sami a na co si někoho najmout. 
<style><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Button Custom Size*/<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.btn_section_split{<!-- [et_pb_line_break_holder] -->min-width: 50%;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->line-height: 2.5em !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->text-align: center;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Button Custom icon position*/<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.btn_section_split::after{<!-- [et_pb_line_break_holder] -->line-height: 2.5em !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --></style>

7 hodin
obsahu

10 praktických
cvičení

 8 let
zkušeností

Školení vás naučí vše potřebné

pro vaši online propagaci:

  • Zjistíte, které věci zvládnete sami a které je lepší někomu zadat
  • Odhalíte, jaké sociální sítě jsou pro vás dobrý kanál
  • Ušetříte si čas a zbytečné výdaje
  • Objevíte další možnosti, jak dělat online marketing levněji a dobře
  • Řekneme si, kdy přistoupit k placené reklamě a jak

Pro koho je toto školení?

Školení je pro všechny, kdo se chtějí dobře propagovat na internetu. Možností je obrovské množství a také firem, které vám rády pomůžou. Jak ale nenaletět a neplatit zbytečně za webové stránky či reklamu? A kde je lepší připlatit? Toto školení vám dá kompletní pohled na online marketing. Marketing není žádná věda a právě to je na něm zrádné. Naučte se mu rozumět.

Harmonogram

9:00 – 9:10

Zahájení kurzu

Seznámíme se navzájem, uvedeme vás do programu společného dopoledne. A nastartujeme den kafíčkem.

9:10 – 9:45

Co je to osobní značka v kariéře a online světě

K čemu vám slouží budování dobré osobní značky? Najdeme spolu konkrétní využití osobní značky pro váš kariérní růst. Co o vás ví Google a jak vám to může pomoci či naopak uškodit? Vše si ukážeme na reálných případech.

9:45 – 11:00

Základní kroky k budování osobní značky

Objevíte své vlastní silné stránky a talenty a najdeme spolu jejich uplatnění pro vaši osobní značku. Pomůžeme vám nastavit vaše reálné cíle a vize.

11:15 – 12:15

Pauza na kafe a občerstvení

Seznámíme se navzájem, uvedeme vás do programu společného dopoledne. A nastartujeme den kafíčkem.

11:15 – 12:15

Web je vaše online vizitka

Ukážeme si, proč mít svůj vlastní web, i když si myslíte, že ho nepotřebujete. Naučíme se, jak na něm prodat vaše silné stránky. Projdeme spolu případové studie, jak i malé drobnosti na webu změní vnímání vaší osoby a toho, co umíte. A nakonec si odpovíme na otázku, zda mít či nemít vlastní blog.

12:15 – 13:15

Přestávka na oběd

13:15 – 13:30

Jak dát o sobě vědět

Každé setkání je příležitost, proto na něj buďte připraveni. Ukážeme si jak pracovat s emocemi a jak prodat svoji práci a výsledky.

13:30 – 14:30

Jak svou značku prodat na sociálních sítích

Facebook, Instagram, Twitter nebo LinkedIn? Vysvětlíme si, jak fungují jednotlivé sociální sítě, proč byste je měli mít a hlavně jaké ne/potřebujete.

14:30 – 14:45

Pauza na kafe a občerstvení

14:45 – 15:30

Konkrétní plán pro budování vaší osobní značky po tomto kurzu

Vytvoříte si svoji vlastní strategickou mapu. Měla by vám sloužit k ujasnění si kroků, které můžete udělat hned po tomto kurzu. Díky ní posílíte nebo začnete správně budovat svoji dobrou značku.

15:30 – 16:00

BONUS: Jak v krátkém čase sledovat nové trendy v oboru

16:00 – kdo ví

Drink: Pojďme vše probrat u skleničky

Kateřina Tygl

Online prostředí a marketingu se věnuji více než 7 let a prošla jsem firmami jako je L’Oréal či Digimind (francouzská obdoba Social Bakers), kde jsem vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii či Maroku. Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde jsem 2,5 roku vedla chod celé agentury.

<style type="text/css" media="screen"><!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Button Custom Size*/<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.btn_custom_sbi{<!-- [et_pb_line_break_holder] -->min-width: 50%;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->line-height: 2.1em !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->text-align: center;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/*Button Icon position*/<!-- [et_pb_line_break_holder] -->.btn_custom_sbi:after{<!-- [et_pb_line_break_holder] -->line-height: 2.1em !important;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->}<!-- [et_pb_line_break_holder] --></style>

Reference - Kateřina

Školenie s Katkou Malinovou vrelo odporúčam nie len zelenáčom, ale aj tým, ktorí už nejakú skúsenosť majú. Katka je ohňostrojom užitočných tipov, vychytávok a odkazov na webové stránky, ktoré nakopnú každý marketing. Školenie bolo interaktívne, takže nehrozí, že by ste sa nudili, alebo zaspávali. Čo ale toto školenie odlišuje od iných je hlavne to, že Katka učí ako myslieť strategicky a vyberať si medzi záplavou nástrojov.

Lujza Olsen, CEO @ Pyjamas Academy sro

Reference - Kateřina

Je málo dobrých marketérů, stratégů a kreativců v jedné osobě. Kateřina je jedním z nich. Vážím si její práce a nasazení, které do ní dává. Navíc stíhá pořádat zajímavé konference a já ji neskutečně fandím.

Gabriela Bernatová, Managing Director @ Designové radiátory HOTHOT

Reference - Kateřina

Katerina is one of the most reliable, proactive, and talented people I have worked with to date. She is extremely knowledgeable in all things digital and her energy will light up any room (even virtually via conference call, Slack, Skype, etc.). For any digital marketing, social media, or branding project, Katerina should be your first call.

Bonnie Scott Bailly, Marketing Director @ AODocs

Nahlídnutí do proběhlých kurzů

Termíny kurzu

10. listopadu

Praha – bude určeno

3 800 Kč

15. listopadu

Praha – bude určeno

3 800 Kč

Přijde vás víc? Máte slevu!

sleva 5 % 

pro 2 účastníky

sleva 10 % 

pro 3 účastníky

sleva 15 % 

pro 4 účastníky

Chcete kurz pro celou firmu?

Ráda proškolíme celý váš tým a dorazím i k vám do kanceláře.