Marketingové konzultace, které rozjedou váš byznys

Od roku 2011 se věnuji marketingu a buduji online projekty. Stavím na datech, reálných zkušenostech, vymýšlím kreativní a funkční řešení.

  • Najdeme spolu správnou cestu do onlinu
  • Vytvořím vám marketingovou strategii
  • Pomohu marketing přeměnit na zisk
  • Namentoruji vás a nebo proškolím
kateřina tygl

Klienti si pochvalují mojí všestrannost

S Kateřinou som spolupracovala viac ako pol roka na kampani pre podporu mobilnej aplikácie. Jej profesionálny, zodpovedný prístup, myslenie od strategickej roviny až po najmenšie detaily, kreatívne nápady a schopnosť zanalyzovať stav a navrhnúť ďalšie kroky, to všetko nepochybne prispelo k dvom úspešným vlnám kampane. Ak sa ešte niekedy naskytne príležitosť, rozhodne spoluprácu s Katkou zopakujem.

Naděžda Legerská, Content Marketing Manager @ AXA

I v zahraničí jsem neudělala ostudu

Katerina is one of the most reliable, proactive, and talented people I have worked with to date. She is extremely knowledgeable in all things digital and her energy will light up any room (even virtually via conference call, Slack, Skype, etc.). For any digital marketing, social media, or branding project, Katerina should be your first call.

Bonnie Scott Bailly, Marketing Director @ AODocs

Prý mám marketingový talent

Katerina is creative, dynamic and committed to success. It’s a hard working person who never stops improving things. Always smiling and positive, she drives the crowd. I’d definitely recommend her to anyone willing to work with a highly talented Marketing person.

Patrice Francois, Co-funder @ Digimind

Strategie, kreativa i nasazení

Je málo dobrých marketérů, stratégů a kreativců v jedné osobě. Kateřina je jedním z nich. Vážím si její práce a nasazení, které do ní dává. Navíc stíhá pořádat zajímavé konference a já ji neskutečně fandím.

Gabriela Bernatová, Managing Director @ Designové radiátory HOTHOT

Školení jsou praktická

Školenie online marketingu s Katkou Malinovou vrelo odporúčam nie len zelenáčom, ale aj tým, ktorí už nejakú skúsenosť majú. Katka je ohňostrojom užitočných tipov, vychytávok a odkazov na webové stránky, ktoré nakopnú každý marketing. Školenie bolo interaktívne, takže nehrozí, že by ste sa nudili, alebo zaspávali. Čo ale toto školenie odlišuje od iných je hlavne to, že Katka učí ako myslieť strategicky a vyberať si medzi záplavou nástrojov.

Lujza Olsen, CEO @ Pyjamas Academy sro

Umím zapálit jiskru

Katku určitě doporučuji. V Marketingové výzvě mi otevřela oči nejen co se týče mých webových stránek, ale i zapálila jiskru, jak nad prezentací svých služeb myslet, jak se nebát a prostě jít s kůží na trh. Dříve jsem všechno kolem svého byznysu tak nějak plácal na koleně. Teď už vím, že jsou mnohem lepší způsoby. Pokud máte otevřenou mysl, nebojíte se konstruktivní kritiky a prostě chcete váš byznys posunout správným směrem, tak je pro vás marketingová výzva jako dělaná.

Stanislav Beran

Nabízím zkušenosti z vedení marketingu v zahraničí

i z vlastního podnikání

Online prostředí a marketingu se věnuji od roku 2011 a prošla jsem firmami jako je L’Oréal či Digimind (francouzská obdoba Social Bakers), kde jsem z Paříže vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii a Maroku. Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde jsem byla spoluzakladatelkou a ředitelkou celé agentury.

Buduji funkční online projekty. Vytvářím strategie, které klientům pomohou splnit jejich obchodní nebo interní cíle. Přednáším a školím na téma digitálního marketingu, online nástrojů, osobního brandu či digitální marketingu v HR.

Potřebujete konzultaci, vytvořit strategii, či zaškolit?

Rozjezd online byznysu

Najdeme spolu cestu, jak překlopit váš byznys do online světa. Prakticky a funkčně. Vše na pevných základech.

Marketingová strategie

Postavím marketingovou strategii, která vám přinese zákazníky. Umím najít chytrá marketingová řešení vedoucí k jasným výsledkům.

Potřebuji strategii »

školení a kurzy

Pravidelně pořádám kurzy digitálního marketingu, ale připravím vám ráda také školení na míru vašich potřeb.

Konzultace

Ztrácíte se ve všech těch možnostech marketingu na internetu nebo nevíte jakou cestu zvolit? Možná taky jen potřebujete projít, jak to děláte nyní a zda je to správně. Od toho jsem tady, abych vám pomohla a dala správný směr.

Vybrat konzultaci »

Mentoring - marketingový výcvik

Předám vám své know-how z digitálního marketingu.  Nabízím dlouhodobou spolupráci se zakládá na systematickém zlepšování marketingových výsledků firmy.

Je mentoring pro mě?

Během školení vždy zapojuji publikum

Online mastermind program

21 dní, kdy vás naučím rozumět marketingu a online prodeji

  • Naučte se mluvit k zákazníkům a prodávat jim
  • Upravte si marketingovou strategii pro váš byznys
  • Investujte peníze správně

Buďme ve spojení

A nebo se rovnou spojme! 

katerinatygl@gmail.com