O mně

Umím najít chytrá marketingová řešení vedoucí k jasným výsledkům. Nerada plýtvám rozpočtem a tak nenavrhuji strategie, které jsou typu nice-to-have, ale jen ty, které přinesou co nejvíce užitku. Při práci stavím na datech a selském rozum, který je často opomíjený.

Myslím, že mám v sobě spojení kreativního a analytického člověka. A to se pro marketing náramně hodí.

 

Pokud vás to ještě baví číst, tak tady je mnooooohem delší příběh o mně:

Moje začátky

Do Prahy jsem přišla kvůli studiu Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické. Od dětství jsem se zajímala o moderní informační technologie a v 10 letech jsem měla svůj první počítač. Vždy jsem toužila jít studovat IT. Asi to plynulo z toho, že jsem v mládí ráda hrála počítačové hry a měla jsem i vlastní blog.

Táhlo mě to k onlinu

Toužila jsem dělat něco kreativního. Ve svých devatenácti letech jsem nastoupila do marketingového oddělení kosmetické značky L’Oreal, kde jsem dostala šanci realizovat své touhy. Poté co mi v L’Orealu skončila stáž, odešla jsem za svým tehdejším přítelem do Francie.

Rychlý postup v Digimind

Ve Francii jsem se dostala do Digimind, která je dnešním konkurentem českých Socialbakers. Ocitla jsem se ve správný čas na správném místě. Digimind v té době finalizoval software pro monitoring sociálních sítí a potřeboval jeho spuštění dobře odpromovat. Měla jsem štěstí, že jsem stála u zrodu tohoto produktu. Byli jsme malý tým, navíc časem odešla i má šéfová, tak jsem na to byla v podstatě sama. Vedla jsem svůj tým lidí a ve Francii jsem zůstala přes dva roky. Digimind se mezi tím rozrostla nejen do amerického Bostonu, severoafrického Maroka nebo jihoasijského Singapuru. Tyto týmy jsem měla na starosti, cestovala jsem mezi jednotlivými kancelářemi, nakonec jsem zjistila, že chci zpátky do Prahy. Tímto má práce v Digimind neskončila, řídila jsem tyto týmy z Prahy.

Vlastní agentura

Agenturu jsme založili v roce 2016 s dlouholetým kamarádem Michalem Hardynem se kterým jsem se seznámila v roce 2008 a od té doby jsme v byli v kontaktu. Založit agenturu byl z počátku jeho nápad. Já jsem tuto touhu neměla vzhledem k mé práci, jelikož jsem tu byla za Digimind v podstatě jediná a všechno si organizovala sama. Ale zase jsem si uvědomila, že v Digimind jsem dosáhla pomyslného vrcholu. Lákala mě nová výzva a jít do toho opět naplno, navíc jsem vždycky chtěla mít vlastní firmu. Stario se rozrostlo – jak o klienty, tak zaměstnance. Zastřešovali jsme veškeré online marketingové aktivity a zvládli spoustu zajímavých výzev a velkých projektů. V roce 2018 jsem se rozhodla odejít a dát se vlastní cestou.

Co mě baví?

Fotografování

Mojí vášní je fotografování. V roce 2011 jsem se zapojila do soutěže Winston Econ Art. Dostala jsem se mezi 10 nejlepších českých talentů, jejichž fotky byly vystaveny v centru Prahy v ulici Na Příkopě. Fotografie na téma “Příroda, architektura” vystihuje mojí další zálibu a to je cestování.

Cestování

Cestování člověka obohacuje, rozšiřuje mu obzory a učí ho toleranci. Cestovala jsem do Cambridge jako au-pair, kde jsem poznala svého kamaráda Michala Hardyna, odborníka na business a HR v digitálním světě. Za pár let mě to táhlo do Francie za prací v Digimind, kde jsem se ocitla ve správný čas na správném místě. Získala jsem tam spoustu pracovních zkušeností a osobně mě to posunulo o hodně dál. Po dvou letech ve Francii jsem zatoužila opět po životě v Praze. A tak jsem teď tady.

Ženy v byznysu

Zajímám se o genderové otázky z pohledu byznysu. Ženy by neměly nechávat věci náhodě. Měly by budovat vlastní brand, sdílet si zkušenosti a kuráž. Velkou inspirací je pro mě Sheryl Sandberg. Účastnila jsem se konference Equal Pay Day a setkání u kulatých stolů s mnoha vlivnými ženami z různých oborů mě ohromně baví. V současné době mám mentorku z programu MyOdyssey, která se mnou sdílí své zkušenosti.

Založila jsem skupinu Ženy v byznysu na Facebooku a začala natáčet podcast.